wtorek, 17 grudnia 2013

3 ZDJĘCIA ZA 3 PUSZKI/SASZETKI/KOC

Jedna ze szczecińskich fotografek, z którą się bardzo lubię - Marta - ogłosiła na swoim facebooku bardzo ciekawą akcję. Akcja nazwy poetyckiej nie ma, nazywa się bowiem "3 ZDJĘCIA ZA 3 PUSZKI/SASZETKI/KOC" i polega na tym, że w zamian za przyniesienie owych trzech kocich puszek lub saszetek albo jednego koca Marta wykona Wam trzy zdjęcia (z pełnym profesjonalizmem - obróbka i takie tam). Nasza sesja trwała dziś dosłownie pół godziny, a jej efekty już możecie podziwiać. 

Wszystkich szczecinian i mieszkańców szczecińskich okolic zapraszam serdecznie do udziału w tej akcji - jeśli kiedykolwiek marzyliście by wykonać profesjonalne portrety u dobrego fotografa, to macie teraz szanse zrealizować to naprawdę niewielkim kosztem (nawet w studenckim budżecie znalazło się parę groszy na karmę dla zmarzniętych kociaków). 

Sama planuję spotkać się z Martą przynajmniej jeszcze raz w ramach tej akcji.  Mam nadzieję, że Marcie uda się napełnić brzuszki wszystkich zamierzonych zwierzaków w schronisku na wiele dni (a najlepiej jeszcze więcej). :)

W razie jakichkolwiek pytań - piszcie. 
7 komentarzy:

 1. Czarno-białe zdjęcia są boskie *-*


  evil-kolory-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, sama zaniemówiłam, jak je zobaczyłam :)

   Usuń
 2. Fajne, takie bardzo naturalne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna akcja. Po zdjęciach widzę, że warto się wybrać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj warto warto - Marta niewątpliwie ma talent, a do tego jeszcze pomaga zwierzętom w schronisku :)

   Usuń
 4. Szczytny cel, fajnie, że oprócz tworzenia sztuki i pięknych fotografii, zwierzęta będą miały lepiej. Uwielbiam ludzi, którzy myślą o innych, a nie tylko o sobie! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się bardzo podoba idea tej akcji, dlatego tak chętnie wzięłam w niej udział. :)

   Usuń