sobota, 12 stycznia 2013

Krótko

Zaczyna się bardzo pracowity okres - mam do napisania kilka prac, kilku rzeczy nauczyć muszę się do egzaminów mających nastąpić już niedługo, poza tym mam w myślach całą kolekcję biżuterii, którą chciałabym wykonać i mam nadzieję, że uda mi się tego dokonać. Kilka materiałów muszę dokupić, inne już mam, pozostało mi w końcu rozrysować projekty i zrealizować je. 

Kilka dni temu obchodziliśmy z K. kolejną rocznicę naszego związku. Przyszłam z zajęć przed K. i zabrałam się za znienawidzone obieranie ziemniaków, w myślach kroiłam już ogórek do mizerii i podsmażałam kurczaka, gdy luby wkroczył do domu i spojrzał na mnie zdziwiony. "Co ty robisz?" zapytał. Zgodnie z prawdą odpowiedziałam, że obieram ziemniaki. "No to przestań!" - patrzyłam na K. z coraz większym zdziwieniem. Postanowił mnie zaprosić z okazji rocznicy na pizzę do naszej ulubionej pizzerii w Szczecinie. W Grubym Benku zamówiliśmy pizzę, każde swoją połowę wybierało według własnego gustu - moja więc utopiona była w serze i zieleninie, u K. natomiast przeważały składniki mięsne.


 A oto zapowiedź z dzisiejszej sesji. Już jestem bardzo zadowolona z osiągniętego efektu i z niecierpliwością czekam na resztę tych zdjęć:

Zapowiedz Sesji "White Queen"
MUA: Joanna Łodziato
Assistant :Magda Lachawczak
Photo & Hair:
Piotr Bartłomiej Bieniasz


2 komentarze:

  1. Świetnie. Wyglądasz jak Królowa Śniegu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zdjęcie:) Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:)

    OdpowiedzUsuń